Racis Development Fanpage

PAKIET VIP

Trzyszybowa stolarka okienna

Stolarka okienna to bardzo ważny element mieszkania. Dobrze dobrana i wysokiej jakości pozwala zaoszczędzić znaczne pieniądze, zwłaszcza w średnim i długim okresie. Trzyszybowa stolarka okienna to absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien. Dodatkową zaletą planowanej stolarki jest wysoka izolacyjność dźwiękowa, dzięki której zachowamy ciszę i spokój w naszej prywatnej przestrzeni.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo szlachetnym i eleganckim, a do tego trwałym i praktycznym. Materiał ten jest w stanie spełnić najbardziej wyszukane wymagania stawiane materiałom budowlanym i wykończeniowym przez architektów oraz dekoratorów wnętrz. Trwałość elementów wykonanych ze stali nierdzewnej jest nieporównywalna z większością innych materiałów wykończeniowych. Ich wygląd nie zmienia się przez dziesiątki lat, dzięki czemu odchodzą dodatkowe koszty związane z eksploatacją zwykłych malowanych barierek stalowych. Jeśli do pięknej stali dorzucimy bogate przeszklenia, to efekt wizualny będzie jeszcze lepszy.

Wideodomofony

Jednym z ważnych elementów jest wideodomofon. Dobrej jakości urządzenie służy latami i poprawia poczucie komfortu i bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom. W każdej klatce i mieszkaniu w inwestycji Piano Park będzie wideodomofon z wyświetlaczem LCD o wielkości 3,5″ i opcją transmisji kolorowego obrazu

Indywidualny garaż w hali garażowej

hala garażowa to wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego samochodu. Pod każdym budynkiem znajduje się przestronna hala garażowa, w której wydzielone są odrębne i duże garaże. Automatyczna brama na pilota przy każdym indywidualnym garażu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem polepszającym komfort życia kierowcy.

Stropy monolityczne, żelbetowe

to rozwiązanie, które oferuje lepsze parametry niż stropy układane z płyt kanałowych. Mają odpowiednią wysokość w porównaniu do stropów kanałowych, nie występuje w nich zjawisko klawiszowania, dzięki czemu zapewniają lepszy komfort akustyczny oraz tworzą jednolitą gładką powierzchnię sufitu.

Materiały budowlane Silka

Najwięcej ciepła ucieka przez ściany, więc to od nich głównie zależy mikroklimat wnętrz. Silka to jedne z najcieplejszych materiałów na rynku budowlanym. Wybudowane z nich domy są ciepłe zimą, zarazem nie przegrzewają się latem. Ściany z Silki z warstwą ocieplenia – stosowane są w budynkach energooszczędnych. To budynki, w których mniej płaci się za ogrzewanie, ale i chłodzenie latem. Ważna jest izolacyjność murów zewnętrznych, ale i ścian wewnętrznych – między mieszkaniami, czy pokojami. W tej kategorii materiały Silka zapewniają również najwyższy komfort akustyczny – nie usłyszysz szczekania psa sąsiada, czy biegania po schodach. Silka to materiały produkowane z naturalnych surowców (piasku, wody i wapna). Są całkowicie niepalne. W przypadku pożaru nie tylko nie wytwarzają trujących dymów, ale i utrudniają rozprzestrzenianie się ognia.

Drzwi antywłamaniowe

Klasyczna, niezawodna konstrukcja, zapewniająca najwyższe parametry antywłamaniowe przeznaczona dla klientów ceniących swoje bezpieczeństwo. Nasze drzwi zapewnią doskonałe wyciszenie od strony klatki schodowej dzięki akustyczności na poziomie 43 dB. Charakteru konstrukcji dodają idealnie dobrane obudowy ścienne.

Ogrodzone osiedle i automatyczna brama wjazdowa

Piano Park to prywatne osiedle w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Teren inwestycji zostanie elegancko ogrodzony. Na wjeździe do osiedla zostanie zamontowana automatyczna brama wjazdowa, obsługiwana z wygodnego pilota. Wszystko dla zapewnienia maksymalnej wygody i poczucia bezpieczeństwa.

Strefa fitness i edukacyjny plac zabaw

Każdy z budynków będzie posiadał plac zabaw na patio i fontannę. Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców zaplanowaliśmy dodatkowy centralny, kreatywny plac zabaw w parku, a nieco starsi będą mogli ćwiczyć na napowietrznej strefie fitness.

Powrót do góry