Racis Development Fanpage
PIANO PARK –
  • Prywatny Park i ogrody marzeń
  • Przestrzeń skąpana w zieleni
  • Miejsce, które łączy pokolenia

Życie w Piano Park to ciągłe wakacje. Tutaj każda spędzona chwila jest w zgodzie z naturą. Mieszkańcy poczują balans pomiędzy życiem zawodowym a życiem prywatnym, to wymarzone miejsce do rodzinnego wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi czy chwili refleksji. Niezależnie od tego, czy lubisz spacery, jazdę rowerem, a może długie piesze wędrówki – wszystkie te formy wypoczynku masz pod ręką. Popołudniowy spacer z rodziną w przestronnym , prywatnym parku z fontanną i różnymi gatunkami roślin pozwoli zregenerować organizm przed kolejnym dniem. W weekend dobrym pomysłem będzie rowerowa wyprawa do wyjątkowych lasów i borów, który znajduje się kilka kilometrów od osiedla. Wieczór o zachodzie słońca spędzony z przyjaciółmi na obszernym i klimatycznym tarasie stworzy dobry nastrój do ciekawych rozmów. W Piano Park życie toczy się wolniej.

Wygodna przestrzeń dla Twojej rodziny

Znalezienie balansu między życiem zawodowym a prywatnym to jeden z najważniejszych elementów udanego życia rodzinnego, towarzyskiego i osobistego. Dom to miejsce wzrastania, dojrzewania i budowania wspomnień swojego życia. Piano Park to przestrzeń, spokój, wygoda i bezpieczeństwo. Ważne wartości w budowaniu pełnego miłości domu. Północne Suwałki to łatwy dostęp do licznych przedszkoli, szkół, aquaparku, SOK-u a sam teren inwestycji to liczne place zabaw, napowietrzna strefa fitness i duża przestrzeń edukacyjna w przepięknie zaaranżowanym parku. Piano Park to miejsce zaplanowane pod kątem rozwoju najmłodszych i nieco starszych członków Twojej rodziny. Wyobraź sobie punkt, z którego droga do przedszkola wynosi niecałe 5 minut a do szkoły podstawowej 9 minut. Piano Park będzie doskonale służyć Twoim najbliższym przez długie lata.

Tarasy – Skąpane w słońcu i zieleni

Przestronne tarasy Piano Park to jeden z głównych atutów inwestycji. Każdy apartament z oświetlonym słońcem tarasem to dodatkowa przestrzeń na spokojny relaks na świeżym powietrzu. Wiosenny poranek, ciepła kawa i rodzinne śniadanie na własnym tarasie, takie chwile pamięta się latami. Taras może stać się również placem zabaw i dziecięcych figli Twoich pociech. Najbardziej prestiżowe apartamenty będą miały po dwa tarasy. Rodzinny obiad a może wspólna celebracja ważnych wydarzeń? Na takich przestrzeniach nie będzie z tym problemu.

Powrót do góry