Racis Development Fanpage
Otoczenie

Życie w Piano Park to ciągłe wakacje. Tutaj każda spędzona chwila jest w zgodzie z naturą. Mieszkańcy poczują balans pomiędzy życiem zawodowym a życiem prywatnym, to wymarzone miejsce do rodzinnego wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi czy chwili refleksji. Niezależnie od tego, czy lubisz spacery, jazdę rowerem, a może długie piesze wędrówki – wszystkie te formy wypoczynku masz pod ręką. Popołudniowy spacer z rodziną w przestronnym , prywatnym parku z fontanną i różnymi gatunkami roślin pozwoli zregenerować organizm przed kolejnym dniem. W weekend dobrym pomysłem będzie rowerowa wyprawa do wyjątkowych lasów i borów, który znajduje się kilka kilometrów od osiedla. Wieczór o zachodzie słońca spędzony z przyjaciółmi na obszernym i klimatycznym tarasie stworzy dobry nastrój do ciekawych rozmów. W Piano Park życie toczy się wolniej.

Prywatny Park i ogrody marzeń – Przestrzeń skąpana w zieleni.

Projektując inwestycję Piano Park, kierowaliśmy się pomysłem stworzenia eleganckiej przestrzeni, która zainspiruje i stworzy doskonałe warunki do wypoczynku przyszłym mieszkańcom. Prywatne, monitorowane i ogrodzone osiedle, usytuowane w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, to propozycja dla osób poszukujących sposobności do kameralnych spotkań w gronie najbliższych czy chwili wyciszenia po pełnym aktywności dniu. Bliskość terenów zielonych stwarza doskonałe warunki do aktywnego uprawiania sportu, ale i biernego wypoczynku na łonie natury. Specjalnie dla przyszłych mieszkańców na przestrzeni około 15 000 metrów kwadratowych powstanie prywatny park, który pozwoli cieszyć się bliskością natury w uporządkowanym wydaniu. W parku znajdzie się napowietrzna strefa fitness, strefa malucha, piękna fontanna i kreatywny plac zabaw. Symetryczne alejki parku będą podświetlone dyskretnym oświetleniem, a poszczególne kwartały obsadzone licznymi gatunkami roślin: sosna koreańska, kosodrzewina, limba to tylko niektóre z gatunków, które będą ozdabiały zielone płuca osiedla. Mała architektura i nowoczesne ławki podkreślą cały kunszt wykonania.

Tradycja i kultura – Dziedzictwo kulturowe.

Suwalszczyzna słynie z ciekawej historii, kultury i sztuki. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się zupełnie wyjątkowe miejsce – Uroczysko Węgielnia. To tam wspólnie z rodziną i przyjaciółmi możecie wybrać się w weekend i zapisać na unikalne warsztaty z dziedzin, które powoli odchodzą w zapomnienie. Warsztaty ceramiczne, warsztaty tkackie, malowanie takie zajęcia to ciekawa alternatywa i dobry pomysł na weekendowe popołudnie z najmłodszymi.

Powrót do góry